Hubnutí

V naší kategorii doplňků pro hubnutí naleznete produkty, které vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí a zlepšení tělesné kondice. Naše produkty byly pečlivě vybrány a nabízejí různé možnosti pro podporu vaší snahy o redukci váhy.

Vyzkoušej náš spalovač tuků, konkrétně Be Slim, který ti pomůže roztočit kolečka metabolismu a urychlit spalování tuků. Tyto produkty obsahují různé účinné látky, jako je Synephrin nebo L-karnitin, které podporují energetický metabolismus a mohou vám pomoci dosáhnout vašich cílů v hubnutí. Ať už hubnete na letní sezonu, nebo před Vánoci, abyste si mohli s rodinou dopřát pořádnou porci cukroví a hromady bramborového salátu.

Pro ty, kteří chtějí momentálně zahnat pocit hladu a kručení v břiše máme perfektní řešení. Hunger Block je totiž přímo stvořený pro podobné situace, kdy si nemůžete dopřád běžnou porci jídla. Funguje na bázi vlákniny, který se vstřebá a nezanechává v těle žádné zbytky. Vláknina Vám dodá pocit sytosti na určitý čas a vy se tak můžete dále věnovat klientům, nebo jiným pracovním záležitostem, které nepočkají. Díky glukomannanu, chitosanu a bršlici pak pomáhá příjemnějšímu pocitu při dlouhém trávení tuků a jejich vstřebávání. Je ideálním doplňkem i v případě tzv. přerušovaného půstu. Je to moderní stravovací návyk, který má za úkol přimět tělo spalovat primárně tuky v obdobích půstu a čerpat z nich dlouhodobě energii. Společně s půsty se stíhá i perfektně regenerovat trávicí systém a přispíváte tak zdravější střevní mikroflóře. Rozjezdy takového přerušovaného půstu tak mohou být těžké, ale Hunger Block Vám pomůže tyto začátky zvládnout. Jednoduše si ho dejte místo snídaně, nebo jiného času, kdy nesmíte dle plánu jíst a zažeňte tak potřebu jíst. Pamatujte však, že doplňky stravy by měly být vždy používány jako doplněk k zdravé stravě a pravidelné fyzické aktivitě. Vždy se poraďte s lékařem nebo odborníkem před zahájením jakéhokoli programu hubnutí nebo užíváním doplňků stravy. Vaše zdraví je pro nás prioritou. S naší pomocí můžete dosáhnout svých cílů v oblasti hubnutí a získat zpět svou optimální tělesnou kondici.

Cena

14201720
114201720
BE SLIM web 1024px
1 420 Kč

Stimuluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Jednoduše zhubnete. Pomáhá spalovat tuky při cvičení i při běžné denní aktivitě, stimuluje tělo k...

54
HUNGER BLOCK web 1024px
1 720 Kč

Spolehlivě potlačuje chuť k jídlu a snižuje pocit hladu. Přípravek se skládá z přírodních složek, které účinně pomáhají kontrolovat hmotnost tím, že...

51
2 položek celkem