O nás

  Filip Vaněk

Návrh bez názvu (24)

Jmenuji se Filip Vaněk a za svých 25 let praxe módního stylisty jsem pomáhal s osobním stylem mnohým osobnostem. Ať už ze světa showbusinessu, manažerům, tak těch, kteří zkrátka chtějí vypadat skvěle. Mezi mé největší pracovní úspěchy patří spolupráce na různých televizních pořadech jako je Superstar, The Voice Československo, Popelka a mnoho dalších. Za ta léta jsem pochopil, že módní styl není pouze o oblečení, ale o celkové péči o tělo, a to jak zvenku, tak zevnitř. Během svého života jsem vyzkoušel opravdu mnoho různých přístupů ke zlepšení mého vzhledu a tyto poznatky jsem se rozhodl přenést dál a sdílet je s co nejširším publikem.

Proto jsem se spojil s odborníky na výživu a zdraví a společně jsme vyvinuli tuto prémiovou řadu doplňků stravy určenou speciálně pro muže. Doplňky stravy FOR VITAL jsou navrženy s ohledem na tyto potřeby tak, aby podpořily zdraví, energii, celkovou vitalitu a mladistvý vzhled mužů, a to bez ohledu na věk. Cílem těchto doplňků je pomoci mužům a nejen jim udržovat jejich tělo a mysl v harmonii, aby vypadalo skvěle co nejdéle, a tím si udržovat vitalitu a mladistvý vzhled.

V mojí prémiové řadě najdete široký výběr doplňků stravy, které jsou vyrobeny z kvalitních a přírodních ingrediencí. Tyto produkty vznikly v kooperaci se špičkovým biochemickým odborníkem na výživové doplňky, který se této oblasti věnuje více než 20 let. Společně jsme doplňky dlouho vyvíjeli a testovali, abychom zajistili jejich vysokou účinnost a bezpečnost. Vytvoření značky FOR VITAL bylo pro mě velkou výzvou, ale zároveň i uspokojením, protože vím, že svými produkty mohu pomoci mužům k lepší vitalitě a zdravému sebevědomí. Doplňky stravy jsou vyvíjeny, vyráběny v České republice. Vzdali jsme se také přebytečných obalových materiálů co nejvíce to šlo. Snažíme se, aby For Vital byl prospěšný a nezatěžoval více naši planetu, než je to nutné.

Rozhodli jsme se k našim stálým přípravkům doplnit tři novinky, které jsou vyvinuty pro ženy i muže bez rozdílu a jejich účinky jsou dlouhodobě testovány. Jedná se o přípravek na podporu imunity IMMUNITY, přípravek na pročištění organismu DETOX a to nejlepší nakonec přípravek NMN na který jsem se velice těšil. Nicotinamide mononukleotide je nukleotid, jež dokáže potlačit nárůst hmotnosti související s věkem, zvýšit energetický metabolismus a fyzickou aktivitu, zlepšuje citlivost na inzulín, zlepšuje funkci očí, zlepšuje mitochondriální metabolismus a zabraňuje změnám v genové expresi související s věkem.