HUNGER BLOCK for men

Spolehlivě potlačuje chuť k jídlu a snižuje pocit hladu.

Přípravek se skládá z přírodních složek, které účinně pomáhají kontrolovat hmotnost tím, že navozují pocit sytosti a tím potlačují chuť k jídlu. Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 720 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 51
HUNGER BLOCK for men

Detailní popis produktu

Přepadává vás během dne nekontrolovatelný pocit hladu, a často sáhnete po různých energeticky náročných a výživově nedostatečných pochutinách, jako jsou chipsy, čokoláda, tyčinky a další sladkosti? Díky přípravku FOR VITAL HUNGER BLOCK for men můžete tyto chutě účinně potlačit, či téměř vyřadit. Obsahuje totiž významné látky, jako je Glukomanan, Chitosan a Bršlici kozí nohu, které jsou známé pro své schopnosti regulovat pocit hladu a podporovat kontrolu přejídání, tím že vám navodí příjemný pocit sytosti.

Glukomanan je přírodní vláknina z kořene konjakové rostliny, která v žaludku nabobtná a vytváří pocit sytosti, což může vést ke snížení příjmu kalorií (příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananu denně ve třech dávkách po 1 g).

Chitosan je přírodní látka získávaná z chitinu, který se nachází v krunýřích mořských korýšů. Ten působí jako ochranná bariéra, která snižuje absorpci tuků z potravy.

Bršlice kozí noha je rostlina s vysokým obsahem vlákniny, která má tradičně pozitivní vliv na trávení, snižuje pocit hladu a také přispívá k pocitu sytosti. 

FOR VITAL HUNGER BLOCK for men /a nejen pro ně/ je vhodný pro všechny, kteří hledají efektivní způsob, jak ovládat svou chuť k jídlu a podpořit svůj proces hubnutí.

Nezapomínejte, že pro bezpečné a dlouhodobé hubnutí je nezbytné snížit kalorický příjem, zvýšit fyzickou aktivitu, změnit stravovací návyky a nahradit sladké, tučné a slané potraviny zeleninou a jídly s vysokým obsahem vlákniny. Díky preparátu FOR VITAL HUNGER BLOCK for men toho můžete snadněji dosáhnout vaší vysněné váhy.

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL BE SLIM for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: 
ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Vegan kapsle
Počet kapslí v jednom balení: 180
Průměrná hmotnost jedné kapsle:: 930mg
Hmotnost obsahu: 167,4g
Úč. látky v 1 kapsli:
Glukomanan: 500mg
Chitosan: 250mg
Bršlice kozí noha: 5mg