BE SLIM for men

Stimuluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Jednoduše zhubnete.

Pomáhá spalovat tuky při cvičení i při běžné denní aktivitě, stimuluje tělo k vyššímu výkonu a zvyšuje efektivitu cvičení. Tím velmi účinně pomáhá k vysněné postavě. Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 420 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 54
BE SLIM for men

Detailní popis produktu

Doplněk stravy FOR VITAL BE SLIM for men je navržen speciálně pro muže /a nejen pro ně/, kteří chtějí snížit svou tělesnou hmotnost. Jeho účinnost spočívá v kombinaci dvou klíčových látek: Synefrinu a L-karnitin tartrátu.

Synefrin je látka, která zvyšuje tepovou frekvenci a krevní tlak a také podporuje termogenezi - proces produkce tepla v těle. Díky tomu se zvyšuje spotřeba energie z tělesného tuku a pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Navíc zvyšuje fyzický výkon a pomáhá snižovat únavu.

L-karnitin tartrát je esenciální aminokyselina, která napomáhá při přeměně tuků na energii a podporuje využití tukových zásob jako zdroje energie pro svalovou činnost. Také pomáhá při regeneraci svalů po fyzické zátěži a podporuje odolnost organismu.

Tento doplněk stravy je navržen tak, aby podporoval celkové zdraví a vitalitu, zatímco pomáhá snižovat tělesnou hmotnost. Jeho kombinace klíčových látek a přírodních extraktů pomáhá tělu spalovat více tuků, snižovat chuť k jídlu a zvyšovat energetickou úroveň.

Nezapomínejte, že pro bezpečné a dlouhodobé hubnutí je nezbytné snížit kalorický příjem, zvýšit fyzickou aktivitu, změnit stravovací návyky a nahradit sladké, tučné a slané potraviny zeleninou a jídly s vysokým obsahem vlákniny. Díky preparátu BE SLIM for men toho můžete snadno dosáhnout.

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL HUNGER BLOCK for men a FOR VITAL COLLAGEN for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Tableta
Počet tablet v jednom balení: 60
Průměrná hmotnost jedné tablety: 450mg
Hmotnost obsahu: 27g
Účinné látky v 1 tbl:
L-karnitin tartrat: 200mg
Synefrin: 5mg