DETOX

Chcete ovlivnit fyzické i dušení zdraví? Detoxifikace je alfou a omegou kvality vašeho života.

Již po pár týdnech můžete pozorovat změny v zažívání, dochází k pravidelnému vyprazdňování a lepšímu trávení jídla. Zlepšuje se kvalita pleti, nastupuje příval
energie, stoupá produktivita, upravuje se hormonálního sytému, tělo se harmonizuje.
Dále se zlepšuje psychický stav a dochází ke ztrátě nadbytečného tuku.

1 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 72
DETOX

Detailní popis produktu

Víte co je detoxikace organismu? Znamená to v podstatě očista těla – je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace organismu je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené. Přirozená detoxikace probíhá v těle stále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů – jater, ledvin a střev.

Náš doplněk stravy určený bez rozdílu mužům i ženám obsahuje ty nejdůležitější ingredience, které jsou pro zdravý detox potřeba. Díky nim dochází ke zlepšení kvality života, nemoce ubývají, vrací se vitalita a chuť do života. Mezi ty nejdůležitější bojovníky za zdravé tělo patří:

Ostropestřec

Ostropestřec je jednou z nejdéle používaných a známých bylin k regeneraci a zdravému fungování jater a vyrovnanému trávení. Extrakt z ostropestřce působí jako antioxidant - chrání tedy všechny tělesné buňky před vnějšími radikály. Ostropestřec působí příznivě hlavně na zažívání a funkce jater a pročištění těla.

Cholin

Cholin je základní živina, která hraje klíčovou roli v různých tělesných funkcích. Je klasifikován jako ve vodě rozpustná sloučenina podobná vitaminu, která je nezbytná pro syntézu acetylcholinu, důležitého neurotransmiteru, který se podílí na paměti, kontrole svalů a regulaci nálady. Cholin je přirozeně přítomen v některých potravinách, jako jsou vejce, játra a určitá zelenina. Samotný příjem ve stravě však nemusí vždy zajistit dostatečné hladiny cholinu.

Dále byl cholin zkoumán pro své potenciální přínosy pro zdraví jater, podporu těhotenství a sportovní výkon. Může pomoci chránit játra před poškozením způsobeným toxiny, alkoholem a dalšími látkami. 

Během těhotenství je dostatečný příjem cholinu zásadní pro vývoj mozku plodu a snížení rizika defektů neurální trubice. U sportovců může suplementace cholinu podpořit svalový výkon a zvýšit vytrvalost při cvičení.

Spirulina

Právem se řadí mezi superpotraviny, které obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů a množství antioxidantů. Její využití je neuvěřitelně široké, je navíc velmi lehce stravitelná a tak naše tělo využije všechno, co nabízí.

Chlorella

Na co je dobrá Chlorella? Na normální činnost střev a jater. přirozenou obranyschopnost. pročištění normální činnost střevního traktu, mikrobiální rovnováhu.