HAIR&BEARD for men

Doplněk stravy vyvinutý speciálně pro  muže, které trápí vypadávání a zeslábnutí vlasů a vousů.

Pomáhá stimulovat růst vlasů a vousů, zlepšit jejich kvalitu, vzhled a snížit lámavost. Dopřejte svým vousům a vlasům tu nejlepší péči, kterou si zaslouží! Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 450 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 63
HAIR&BEARD for men

Detailní popis produktu

Pokud máte poškozené vlasy, vypadávají vám ve větším než obvyklém množství, tvoří se vám lysiny a výrazné kouty, pak by pro vás můj přípravek mohl být ta správná volba. Představuji vám FOR VITAL HAIR&BEARD for men - speciálně navrženou směs, která zastavuje padání, lámání a šedivění vlasů a vousů u mužů. Vlasy jsou každodenně vystavovány různým škodlivým vlivům, jako je stres, nevhodná strava, špatná péče a další faktory, které je mohou poškodit. Proto je důležité poskytnout vlasům potřebné živiny pro jejich zdravý růst.

FOR VITAL HAIR&BEARD for men je primárně zaměřený na koncentraci účinných látek a neobsahuje zbytečné přísady, které nemají přímý vliv na zdraví vlasů a vousů. Tím je zajištěn maximální efekt pro vaše vlasy a vousy. Proto obsahuje pouze dvě klíčové látky - L-methionin a biotin, které jsou nezbytné pro zdraví vlasů a vousů.

L-methionin je esenciální aminokyselina, která je jedním z hlavních stavebních bloků keratinu, základním proteinem ve vlasech a vousech. Díky L-methioninu se vlasy stávají pevnějšími, odolnějšími a získávají zdravý vzhled.

Biotin, též známý jako vitamín B7 nebo vitamín H, je důležitý pro zdravé vlasy a vousy. Biotin podporuje tvorbu keratinu a zlepšuje strukturu vlasů, čímž přispívá k jejich růstu a celkovému zdraví. Navíc může mít pozitivní vliv na udržení normálního stavu vlasů, což je klíčové pro muže, kteří chtějí zachovat vitalitu svých vlasů a vousů i s postupujícím věkem. 

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL COLLAGEN for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Tableta
Počet tablet v jednom balení: 90
Průměrná hmotnost jedné tablety: 950mg
Hmotnost obsahu: 85,5g
Úč.látky v 1tbl:
L-methionin: 500mg
Biotin: 100mcg