Duševní pohoda

Chlapi, podržte se. Přinášíme pečlivě vymazlené produkty, které vám pomůžou zlepšit kvalitu spánku a snížit stres. V dnešním hektickém světě je péče o duševní pohodu pro muže stále důležitější. Vytočit vás může kde co. Ať už v práci, nebo venku, případně občas i doma, známe to všichni. S našimi doplňky, které se stanou vaším pravidelním denním rituálem, se dokážete před těmito problémy obrnit a překonáte je.

Pokud máte problémy se spaním, máme pro vás produkt Sleep Well, který vám mohou pomoci lépe usnout a hlavně spát hluboce. Dopady spánku na regeneraci duševního ale i fyzického zdraví jsou naprosto prokázané. Melatonin je jedním z nejznámějších přírodních hormonů, který reguluje spánek a bdění. V naší nabídce naleznete doplňky s melatoninem, které vám mohou pomoci synchronizovat váš spánek s vašimi přirozenými cykly. 

Pro ty, kteří čelí stresu a úzkosti, máme produkt Stress Free. L-tryptofan je aminokyselina, která se nachází v čajových listech a má uklidňující účinky na nervový systém. Doplňování hladiny L-tryptofanu pomůže mužům snížit stres a zlepšit jejich duševní pohodu, která se perfektně projeví i na jeho okolí. Doporučujeme využívat společně s produktem Sleep Well, protože i dostatek kvalitního spánku má pozitivní vliv na zvládání stresových situací a regeneraci po stresu.

Náš e-shop také klade důraz na kvalitu a bezpečnost všech nabízených produktů. Všechny potravinové doplňky jsou pečlivě vybrány a testovány, aby byla zaručena jejich účinnost a bezpečnost pro mužské zdraví. Vycházíme z přírodních zdorjů a dodáváme je v maximálně kvalitní a stravitelné podobě. Nezapomínejte však, že potravinové doplňky by měly být používány jako součást zdravého životního stylu a nejsou náhradou za vyváženou stravu a aktivní pohyb. Před začátkem užívání nového potravinového doplňku se vždy poraďte se svým lékařem, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky. Jedině ve spojení se zdravým životním stylem můžeme zaručit citlený účinek našich doplňků pro ovládnutí stresu a kvality spánku.

 

Cena

14201490
114201490
SLEEP WELL web 1024px
1 420 Kč

Čistě přírodní doplněk stravy pro váš klidný a nerušený spánek. Tento speciálně navržený přípravek podporuje kvalitní spánek, snížuje míru stresu, únavy a...

57
STRESS FREE web 1024px
1 490 Kč

Každodenní stres trápí ve větší či menší míře každého z nás. Stress free je určený pro zlepšení psychické pohody mužů v každém věku. Pomáhá snížit míru...

66
2 položek celkem