STRESS FREE for men

Každodenní stres trápí ve větší či menší míře každého z nás. Stress free je určený pro zlepšení psychické pohody mužů v každém věku.

Pomáhá snížit míru stresu, únavy a vyčerpaní a má pozitivní vliv na duševní pohodu a emociální stabilitu. Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 66
STRESS FREE for men

Detailní popis produktu

V dnešní uspěchané době je stres běžnou součástí našeho života a může mít negativní dopad na naši fyzickou i duševní pohodu. Projevy stresu se mohou projevovat ve škole, v práci, v mezilidských vztazích, a dokonce i ve spánku. Nedostatek správného odpočinku negativně ovlivnit fyzické i duševní zdraví. Proto jsem spolu s odborníky vyvinul speciální doplněk stravy FOR VITAL STRESS FREE for men. Obsahuje pečlivě vybrané a ověřené ingredience, včetně L-tryptofanu a vitamínu B6, které mohou pozitivně ovlivnit celkovou psychickou pohodu. Tento produkt je čistě přírodní, bezpečný a nenávykový.

L-tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou náš organismus neumí produkovat sám, a proto je důležité ji získávat z potravy nebo doplňovat formou doplňku stravy. Díky přidanému vitamínu B6 se v krevním oběhu mění na serotonin, což je neurohormon, který je spojován s pozitivní náladou a dobrou psychickou činností.

Vitamín B6 má také důležitou roli ve funkci nervové soustavy. Přispívá k normální psychické činnosti, která má pozitivní vliv na emocionální stabilitu, snížení míry stresu, únavy a vyčerpání. 

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL SLEEP WELL for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Tableta
Počet tablet v jednom balení: 60
Průměrná hmotnost jedné tablety: 600mg
Hmotnost obsahu: 36g
Úč.látky v 1cps:
L-tryptofan: 200mg
Kofein: 150mg
Vitamín B6: 2,5mg