SLEEP WELL for men

Čistě přírodní doplněk stravy pro váš klidný a nerušený spánek.

Tento speciálně navržený přípravek podporuje kvalitní spánek, snížuje míru stresu, únavy a vyčerpání. Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 420 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 57
SLEEP WELL for men

Detailní popis produktu

Usínáte s hlavou plnou myšlenek a spánek ne a ne přijít? Vstáváte každé ráno unavení a s pocitem, že nemáte žádnou energii a nejraději byste zůstali ležet celý den? Pro tyto nepříjemné situace jsem spolu s odborníky vyvinul čistě přírodní přípravek kombinující pečlivě vybrané a odzkoušené ingredience, které mají pozitivní vliv na kvalitu spánku. Kvalitní spánek má vliv na emoční stabilitu, lepší soustředění, produktivitu i sportovní výkony.

FOR VITAL SLEEP WELL for men je unikátní, čistě přírodní a nenávyková směs bylin přispívající k vašemu klidnému spánku. Obsahuje extrakty z kozlíku lékařského, mučenky, které mají pozitivní účinky na spánek a duševní pohodu.

Kozlík lékařský je bylina, která je tradičně používána pro své uklidňující účinky. Obsahuje bioaktivní látky, které mohou pomoci uvolnit napětí a podpořit relaxaci těla a mysli. To může pomoci zlepšit usínání a celkovou kvalitu spánku.

Mučenka se používá pro své sedativní a uklidňující účinky. Obsahuje různé bioaktivní látky, které mohou podpořit duševní pohodu, snížit úzkost a napomoci klidnému spánku.

Melatonin je hormon, který se přirozeně produkuje v těle a má klíčovou roli v regulaci spánkového cyklu. Melatonin se uvolňuje ve tmě a pomáhá připravit tělo na spánek. Jako doplněk stravy může melatonin přispět ke zkrácení doby nutné pro usnutí, zejména u lidí, kteří mají poruchy spánku nebo kteří mají obtíže s usínáním. 

Tento doplněk stravy jsem navrhl speciálně pro ty z vás, kteří mají potíže s usínáním nebo se probouzejí v průběhu noci a mají obtíže s opětovným usnutím. Tento čistě přírodní produkt vám může pomoci znovu zlepšit usínání, podpořit klidný a kvalitní spánek, a tím přispět k celkové duševní pohodě. 

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL STRESS FREE for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Kapsle
Počet kapslí v jednom balení: 30
Průměrná hmotnost jedné tablety: 570mg
Hmotnost obsahu: 17,1g
Úč.látky v 1cps:
Kozlík extrakt (0,8% Valeriana): 300 mg
Mučenka extrakt 7:1: 100 mg
Melatonin: 0,49 mg