POTENCY for men

Přírodní doplněk stravy pro zlepšení kvality sexuálního života.

Speciální směs bylin, které mají příznivý vliv na mužský reprodukční systém, stimulují hladinu testosteronu, zvyšují libido a přispívají ke zvýšení fyzické výkonnosti. Speciálně navrženo Filipem Vaňkem.

1 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 60
POTENCY for men

Detailní popis produktu

Kvalitní sexuální život je základem pro harmonický a spokojený partnerský vztah. Tato rovnováha může být snadno narušena mnoha faktory jako je stres, vyšší věk, snížená duševní a fyzická kondice a další fenomény, které dnešní uspěchaná doba přináší. To vše může negativně ovlivňovat vaši sexuální výkonnost. 

FOR VITAL POTENCY for men je speciálně navržená směs bylin obsahující kotvičník zemní, Panax ginseng a maca, které jsou známé pro své pozitivní účinky na tělo a sexuální aktivitu.

Kotvičník zemní je přírodní stimulant, který dodává tělu přirozenou vitalitu a zároveň pomáhá podporovat sexuální aktivitu.

Panax ginseng, známý také jako korejský ženšen, má příznivý vliv na sexuální zdraví. Pomáhá zvyšovat libido, zlepšovat sexuální funkce a přispívat k udržení zdravého sexuálního života.

Maca, známá také jako peruánský ženšen, pozitivně ovlivňuje hormonální systém a podporuje sexuální potenci a plodnost. Může také pomáhat snižovat únavu a vyčerpání, což může pozitivně ovlivnit sexuální aktivitu.

Tato unikátní směs bylin je navržena tak, aby podpořila muže, kteří chtějí navrátit chuť do života, zlepšit svůj partnerský život a zažít více uspokojivých sexuálních zážitků. 

Pro optimální výsledek doporučujeme užívat v kombinaci s FOR VITAL STRESS FREE for men.

Pro stažení certifikátu klikněte: ZDE

Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Forma: Kapsle
Počet kapslí v jednom balení: 60
Průměrná hmotnost jedné tablety: 700mg
Hmotnost obsahu: 42g
Úč.látky v 1cps:
Tribulus terrestris 40%: 225mg
Panax ginseng extrakt 50:1: 100mg
Maca extrakt 20:1: 50mg
Dýňové semínko extrakt 10:1: 50mg
Rhodiola rosea extrakt (3%rosavinu): 50mg
Zinek: 9mg