NMN nikotínamid mononukleotid

Nenechte se mýlit složitým názvem. Tenhle přípravek od začátku nazývám zázrakem, je to doslova elixír mládí.

Tento doplněk stravy zvyšuje buněčnou energii a celkovou regeneraci, zlepšuje fyzickou aktivitu, dokáže potlačit nárůst hmotnosti související s věkem, zrychluje metabolismus , zlepšuje citlivost na inzulín, zlepšuje funkci očí a mnoho dalšího.

1 890 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 75
NMN nikotínamid mononukleotid

Detailní popis produktu

Chcete vyzkoušet elixír mládí, který se pokoušel neúspěšně nalézt Rudolf II.? Naše NMN je obohaceno o další vybrané látky jako jsou pterostilben, resveratrol, quercetin a camucamu. Tyto přidané složky byly pečlivě vybrány pro jejich schopnost pracovat v synergii s NMN, což zvyšuje celkovou účinnost produktu. Díky této kombinaci nabízíme doplněk stravy, který je nejen silnější, ale také efektivnější v podpoře vašeho zdraví.

Nikotínamidmononukleotid anebo NMN je nukleotid, který sa skládá z fosfátu, ribózy a nikotínamidu. Vzniká z ribózy a nikotínamidu, nikotínamidribozidu anebo niacínu.

NMN je jednou z prvních látek na světě, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí. Nikotinamid mononukleotid, NMN, se v našem těle přetváří na NAD, které hraje zásadní úlohu v tvorbě energie. V průběhu stárnutí nám NAD ubývá a tím klesá i naše schopnost si dostatek síly a vitality udržet. Pravidelným doplňováním hladin tak pomáháme prodloužit náš život ve zdraví.