IMMUNITY

Doplněk stravy určený mužům i ženám, který posílí imunitní systém a ochrání vás proti bakteriím a virům.

Imunita je schopnost našeho organismu bránit se negativním vlivům z venku (viry, bakterie) i zevnitř (odumřelé buňky). Je to takový náš štít, díky kterému dokážeme normálně fungovat. Naše imunita může být narušena stresem, psychickou nepohodou i sezónními vlivy.

1 750 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 69
IMMUNITY

Detailní popis produktu

Jak můžete zlepšit svůj imunitní systém? Celkově váš imunitní systém dělá pozoruhodnou práci při vaší obraně proti mikroorganismům způsobujícím nemoci. Ale někdy to selže: Bakterie vás úspěšně napadne a je zaděláno na problém. Je možné do tohoto procesu zasáhnout a posílit svůj imunitní systém? Odpověď zní ANO, jednoznačně a můžete začít ihned s novým doplňkem stravy ForVital IMUNITA. 

Betaglukan  tvoří součást buněčných stěn bakterií, kvasinek, hub, řas a vyšších rostlin. Beta-glukanům je připisováno mnoho pozitivních účinků na organismus. Beta-glukanům je připisován pozitivní účinek, protože snižují hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, beta-glukany kvasinek a hub mohou působit jako imunomodulátory.

Liposomální vitamín C 

Vitamín C je žádoucí užívat zejména v chřipkovém období, když chcete podpořit svoji imunitu. Jeho liposomální forma navíc zaručuje maximální vstřebatelnost a využitelnost. 

Liposomální vitamín D3

Lipozomální vitamin D3 podporuje vaše zdraví, protože se lépe vstřebává než tradiční kapsle nebo tablety. Nabízí výrazně lepší biologickou dostupnost. Molekuly vitaminu D3 jsou zapouzdřeny v ochranných liposomech o velikosti nano, které pomáhají obcházet trávicí bariéry, chrání vitamin D3 před zničením a prostřednictvím krevního řečiště dopravují vitamin D3 přímo do vašich buněk.

Zinek 

K čemu je dobrý zinek? K normální syntéze DNA, normální plodnosti a reprodukci, normální funkci imunitního systému a normálním rozpoznávacím funkcím, udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky, zraku a hladiny testosteronu v krvi.

Používá se jako doplněk stravy a také jako homeopatikum – pod názvem zincum gluconicum, může být i součástí léků na nachlazení.

SpirulinaPrávem se řadí mezi superpotraviny, které obsahují velké množství důležitých živin, vitamínů a minerálů a množství antioxidantů. Její využití je neuvěřitelně široké, je navíc velmi lehce stravitelná a tak naše tělo využije všechno, co nabízí.

Kategorie: Produkty
Forma: kapsle vegan HPMC
Účinné látky v jedné tabletě:
Betaglucan 90%: 100mg
Liposomální Vitamín C: 80mg
Zinek: 15mg
Liposomální Vitamín D: 1000IU
Složení:
Spirulina sušená štáva:
Liposomální vitamín C:
Zinek glokonat:
Liposomální vitamín D3:
Betaglukan 90%:
Stearan hořečnatý přírodního původu: